“Per juokus į geresnę santuoką“ – netipiškas savaitgalio video seminaras su diskusijomis apie santuoką. Tai šventė poroms, galimybė linksmai praleisti laiką kartu ir kitomis akimis pažvelgti į savo sutuoktinį.

Mes – vyrai ir moterys – iš prigimties esame visiškai skirtingi, tačiau apie savo skirtybes mažai ką žinome. Kaip ir nedrįstame garsiai prabilti apie šeimyninio gyvenimo intymumą, kuris yra toks svarbus kiekvienam. Seminaro autorius Mark Gungor sudaužo daugelį nusistovėjusių stereotipų. Jo išsakyta tiesa apie vyrus ir moteris šokiruoja, stulbina, kartais net erzina…

M. Gungor kalba su pavydėtinu humoro jausmu. Nepajusite, kaip greitai prabėgs seminaro laikas, nes beveik visą laiką kvatosite iš širdies. Pasisemsite vertingų žinių, kaip sustiprinti arba iš naujo padėti laimingo šeimyninio gyvenimo pamatus, atnarplioti santykių mazgus. Esame tikri – į jūsų santuoką ir santykius plūstels gaivus teigiamų permainų vėjas!

Koks gi tas Marko Gungoro „plyšk iš juoko“ požiūris į sutuoktinių gyvenimą?:

  • „Pasakojimas apie dvejas smegenis“ dalyje Markas aiškina „santykių fizikos dėsnius“ .
  • Intriguojančioje dalyje „Nepakartojamas seksas“ autorius pristato penkis žingsnelius, kuriuos porai patartina žengti, norint patirti geresnį vedybinį seksą. Nepražiopsokite!
  • Sesijos metu „Kaip išlikti susituokus ir nieko nenudėti“ seminaro dalyviai turės progos aptarti atleidimo galią savo vedybiniame gyvenime arba, kaip mėgsta sakyti Markas, paspausti mygtuką „Reset“.
  • O dalyje „Mano vėliava arba Kuo gyvena sutuoktinis“ autorius rodo naują būdą, kaip sužinoti, kuo gyvena ir ko trokšta sutuoktinis.

Ištrauka iš seminaro (1:14 min.):

Seminaro autorius Mark Gungor yra dvasininkas, ir vienas žymiausių konsultantų šeimos ir vedybinio gyvenimo kausimais JAV. Taip pat jis veda radijo laidas, dirba lektoriumi, yra parašęs knygą „Per Juokus Į Geresnę Santuoką“.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kodėl seminaras atsirado Lietuvoje?
Kas organizuoja ir gali viešai rodyti šiuos seminarus?
Ar tai DVD seminaras?
Kokia kalba vyks seminaras?
Ar yra organizuojami seminarai ir kituose Lietuvos miestuose?

Dar viena ištrauka iš seminaro (3:40 min.):