DVD_apie_santuoka

Dvigubas DVD „Pasakojimai apie santuoką ir šeimą“


DVD_apie_santuokaDvigubas DVD „Pokalbiai apie santuoką ir šeimą“. – Vilnius: Všį Bernardinai.lt, 2012.
I DVD – 159 min. 03 s. II DVD – 129 min. 10 s.

Tai 10 Bernardinai.tv parengtų laidų, kuriose įvairiais aspektais atskleidžiamas gyvenimo šeimoje stebuklas. Tai pasakojimai apie santuokos, šeimos, tėvystės svarbą, apie tai, jog kiekviena nauja gyvybė praturtina pasaulį. DVD puikiai tiks ir besiruošiantiems santuokai, ir tiems, kurie nori augti šeimos bendrystėje.

Apie šeimą ir santykius laidose kalbama be pagražinimų, realistiškai ir kartu atskleidžiant santuokos ir šeimos malonę, keliant klausimus ir ieškant atsakymų, ką reiškia būti šeima, kuo santykius brandina santuokinis įsipareigojimas, kas telkia ir su kokiais iššūkiais, problemomis tenka susidurti?

DVD sudaro II diskai, kuriuose rasite pokalbių apie tai, ką reiškia būti mama, ką reiškia būti tėčiu, apie gausių šeimų džiaugsmus ir rūpesčius, apie drąsą įsivaikinti, apie atleidimo svarbą šeimoje, apie tai, kaip galima padėti su problemomis susidūrusioms šeimoms ir t.t… Laidose kalbinami psichologai, gausios šeimos, vaikai, dalijamasi asmeninėmis patirtimis.

DVD galite įsigyti internetiniame knygyne www.bernardinai.lt/knygynas, taip pat knygynuose „Katalikų pasaulio leidiniai“, „Kazimiero knygynas“.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą