Sutemos

Sutemos Tirščiausios Prieš Aušrą

SutemosSutemos tirščiausios prieš aušrą. Apie priklausomybės ligą ir sveikimo kelią. Parengė kun. Kęstutis Dvareckas ir dr. Andrius Navickas. – Vilnius: VšĮ Bernardinai.lt, 2012. – 344 p.

Ši knyga kiekvienam, norinčiam geriau suprasti klastingas priklausomybių ligas. Tai ne instrukcija ar moralas, bet liudijimas, kad visada yra kelias atgal į gyvenimą, net jei gyvenimas yra virtęs, kaip atrodo, beviltiškais griuvėsiais.

Netiesa, kad priklausomybė – tai valios trūkumas ar apsileidimas. Tai liga, kuri priklauso nuo įvairiausių veiksnių. Taip pat ir nuo vienišumo išgyvenimo, iliuzijos, jog kvaišalai gali padėti pabėgti nuo jo.Netiesa, kad priklausomybė yra mirties nuosprendis. Kelias atgal į gyvenimą, net gi brandesnį ir tikresnį nei buvo prieš ligą, tikrai yra, tačiau jis nėra lengvas. Gyvenimo sutemos stumia į neviltį, tačiau atminkime, kad sutemos tirščiausios prieš aušrą. Apie tai liudija žmonės, kurie dar neseniai buvo virtę tarsi beviltiškais griuvėsiais, o dabar grįžta į gyvenimą. Alkoholikas, narkomanas, kompulsyvus lošėjas gyvena graužiami kaltės. Tačiau tikroji kaltė ne tai, kad gyvenimas pateko akligatvin, bet tai, kad trūksta ryžto pradėti kelionę atgal į gyvenimą. Leidinys sudomins visus, siekiančius sąžiningai pažvelgti į save ir pasaulį.

Leidinį galima įsigyti internetiniame knygyne www.bernardinai.lt/knygynas, taip pat knygynuose „Katalikų pasaulio leidiniai“, „Kazimiero knygynas“, „Pegasas“.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą